Palīdzība 
Atpakaļ

Biežāk uzdotie jautājumi.

 

Kas ir internets?

        Internets ir publiski pieejams vispasaules datortīkls. Šajā tīklā iespējams pārsūtīt datus (tekstu, attēlus un jebkāda cita veida informāciju), izmantojot īpašu pakešu komutācijas tehnoloģiju un standartizētus datu pārraides protokolus.

Kas ir IP adrese?

        IP adrese ir unikāls numurs, kas identificē datortīklam vai internetam pievienotu datoru jeb ierīci.
Pareiza IP adreses ievadīšana ir ļoti nozīmīgs interneta lietošanas solis. IP adresi Jūs varat uzzināt, sazinoties ar savu interneta operatoru. Mūsu speciālisti Jūs konsultēs, kā pareizi ievadīt IP adresi, bet piedāvājam iespēju iepazīties arī ar IP adreses ievadīšanas instrukcijām, un, ja tas būs nepieciešams, sekojot instrukcijai, to varēsiet izdarīt arī patstāvīgi.

         Piebilde: SIA Infonet sistēmas pakāpeniski veic tīkla uzlabojumus, lai Jūsu dators varētu saņemt IP adresi no mūsu serveriem automātiski, tādejādi Jums nebūs nepieciešams to ievadīt patstāvīgi.

Kas ir Megabits?

        Megabiti sekundē (Mbit/sek) ir datu plūsmas ātruma mērvienība, kas izsaka, cik lielu datu apjomu iespējams nosūtīt vai saņemt vienā sekundē. Vienā megabitā ietilpst 1 000 000 bitu. Parasti 1 baitā ir 8 biti, tātad ar datu plūsmas ātrumu 1 Mbit/sek. 1 sekundē būs iespējams pārraidīt 125 000 baitus (B) vai 125 kilobaitus (KB).

Vēlams šeit publicēto informāciju izdrukāt un saglabāt, gadījumam, ja rodas nepieciešamība pēc informācijas, un internets nav pieejams.