Palīdzība 
Atpakaļ

SIA „Infonet sistēmas” telefonu sakaru nodrošināšanai izmanto VOIP digitālās tehnoloģijas.

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kas ir VOIP?

        VOIP (angļu val. – Voice Over IP) ir sakaru sistēma, kas nodrošina balss pārraidīšanu interneta vidē, izmantojot IP protokolu. Balss tiek pārvērsta ciparu formātā un sadalīta ciparu paketēs, kuras iespējams pārraidīt IP tīklā, t.sk. internetā, un noraidīto pakešu pārveidi atpakaļ balss formātā.

Kādēļ IP telefons?

        Galvenā IP telefona priekšrocība ir zemās izmaksas un plašā pieejamība. IP telefona pakalpojumu iespējams ierīkot visur, kur ir interneta pieslēgums.

Vai mans telefona aparāts darbosies IP telefonu tīklā?

        Lielāko daļu mūsdienu telefona aparātu iespējams pieslēgt uz VOIP tehnoloģijas balstītam telefona tīklam, izmantojot speciālus adapterus vai parejas blokus. Sarežģījumi var rasties vienīgi ar vecākās paaudzes analogajiem telefonu aparātiem. Šādā gadījumā pastāv iespēja iegādāties VOIP telefonu aparātus, kuru cenas diapazons sākas no Ls 10.00.

Vai iespējams saglabāt esošo telefona numuru pārejot no cita operatora?

        Lai saglabātu esošo telefona numuru, Jums jāaizpilda operatora maiņas pieteikuma veidlapa. Šis ir bezmaksas pakalpojumus. Operatoru maiņu iespējams veikt aptuveni vienas nedēļas laikā

Vai iespējams saglabāt esošo telefona numuru un operatoru, mainot dzīvesvietu?

        Mainot dzīvesvietu, iespējams saglabāt gan operatoru, gan esošo telefona numuru. Detalizētāka informācija pa telefonu 63125942.