Kontakti 
Atpakaļ

Par mums

Kas mēs esam?

                Uzņēmums SIA Infonet Sistēmas darbojas informācijas tehnoloģiju un sakaru jomā kopš 2003. gada, piedāvājot individuālos IT risinājumus Jūsu biznesam un mājai. Mūsu uzņēmuma komandā darbojas izglītoti un motivēti speciālisti, kas pilda sev uzticētos pienākumus ar augstu atbildības sajūtu, sasniedzot nepieciešamos rezultātus.

Ko mēs darām?

                Mēs piedāvājam dažādus populārus kā arī inovatīvus datu pārraides un plašsaziņas pakalpojumus savu klientu ērtībām gan mājās, gan biznesā, īpaši akcentējot pakalpojumu kvalitāti, pieejamību un servisu. Izmantojot uzņēmuma pastāvēšanas laikā uzkrāto pieredzi un īstenojot nospraustos attīstības mērķus, esam spēruši ievērojamus soļus attīstībā izveidojot jaunas pakalpojumu grupas. Sākot ar 2009. gadu ar lepnumu saviem klientiem piedāvājam Digitālo IP televīziju un IP telefoniju.

Kāpēc Infonet Sistēmas?

                Īstenojot stratēģiskās pamatnostādnes un investīciju plānus, veicam nepārtrauktus un apjomīgus materiālos ieguldījumus sava datu pārraides tīkla attīstībā. Droši varam apgalvot, ka mūsu datu pārraides tīkls ir veidots pēc augstākajiem kvalitātes standartiem, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un iekārtas, kas ļauj būtiski apsteigt savus konkurentus un ieņemt vadošo lomu tirgū. Katrs klients mums ir īpašs un dārgs, tādēļ vienmēr saņems individuālu pieeju un atbalstu.

Soli priekšā ar Infonet Sistēmas!!!